İncirtepe Çekici

 

İncirtepe çekici

ARA : 0538 373 77 88

 

 

İncirtepe Oto kurtarıcı

 

Oto kurtarıcı, araç çekici, motosiklet çekici  alanında faaliyet gösteren Esenyurt çekici firması nerede aracınız kalırsa kalsın telaşa gerek kalmadan bir telefon kadar uzaklıktadır. Gece gündüz demeden hava şartları ne olursa olsun oto çekici hizmetini aksatmadan vermeye devam etmektedir.

Firma yol yardım hizmeti, oto kurtarma, katlı taşıma, oto çekici gibi hizmetleri bir arada bulunduran ender firmalardan biridir. Bünyesinde bulunan çok sayıda araçlar ile aynı anda daha fazla sürücünün yardımına yetişmek adına çalışmalarına yön vermektedir. Araçlar da bulunan gps cihazları sayesinde size en yakın oto çekici yönlendirilerek yolda beklemeniz zaman açısından azaltışmış ve en kaliteli hizmeti yakalamış olursunuz. Çünkü kaybedeceğiniz zamanı önemsiyor ve sizin yerinize kendimizi koyarak incirtepe Çekici hizmetlerini yapmaya çalışıyoruz. Dün de, bugün ve yarın da en iyi hizmeti almanız için sürekli kendini geliştiren incirtepe acil yol yardım müşterilerin daimi olmayı başarmıştır.  

 

İncirtepe Oto Kurtarma

 

  Hayatımızın her anında araç kullanıyorsak başımıza neler gelebileceğini önceden kestirmemiz imkânsız. Bu sebeptendir ki araçlarımız arıza nedeni ile yolda kalabilir ya da ufacık bir dikkatsizlik yüzünden ön görülemeyen kazalara neden olabiliriz. Bu nokta da aracımı yoldan nasıl çekerim ya da şimdi ben ne yapacağım gibi sorularla kendiniz uğraşmak yerine çekici numarası ile 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Firma sadece oto çekici hizmeti vermemekte neye ihtiyacınız varsa Akü takviye, yakıt takviye, desteği de vermektedir. Zamanın değerli olduğu İstanbul bölgenin neresinde kalırsanız kalın Çekici Yol Yardım firması profesyonel kadrosu ile sorunları birer birer çözerek sıkıntılardan kurtulmanızı sağlamaktadır. Güler yüz ve hoşgörünün eksik olmadığı çalışanları ve  işletmemiz son teknolojik çekici araçları ile nerede aracınız olursa olsun marka model gözetmeksizin uygun araçlarla taşıtınız çekilir. Oto çekiciye yüklenmesi esnasında bölge güvenliği sağlanır.

Oto kurtarma alanında başarı varsa bilin ki müessesemiz oradan geçmiştir.

İncirtepe Araç Çekici’sini tercih etmeniz için bazı sebepler

  • Düşük fiyat garantisi
  • En yakın hizmet bölgesi
  • Ücretsiz yol destek hattı
  • İsteğe bağlı onarım merkezi
  • Hızlı ve güvenli servis ağı

  Çekici Yol Yardım

  Popüler Aramalar= İncirtepe Oto Kurtarıcı, İncirtepe Oto Çekici, İncirtepe Araç Çekici