Gürpınar Çekici

Gürpınar Çekici

ARA : 0538 373 77 88

 

Gürpınar Oto Kurtarma 

 

Gürpınar bölgesinde hizmet veren Beylikdüzü çekici hava şartları ne olursa olsun tüm araçların ve sürücülerin dostu olarak her zaman yanınızdadır. Bölge halkı tarafından benimsenen oto çekici firması bu alanda akla ilk gelen firma olmayı başarmış, işini lakıyla yapan ender firmalardandır.

 

 

Araç arızası, kaza, lastik patlaması gibi nedenlerden dolayı yolda hareket edemeyen tüm araçların yardımına gece gündüz yetişen Gürpınar mahallesi çekici profesyonel kadrosu ile en hızlı oto kurtarıcı hizmetini vermektedir. Yolda kalmadınız ancak bir sorununuz var yine çekici numarası ile ulaşabilirsiniz. Karşılaştığınız ya da merak ettiğiniz sorulara yol yardım desteği alarak kafanızdaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz. 

Gürpınar Oto Kurtarıcı

 

Bölgenin en iyisi olan Gürpınar çekici verdiği hizmetlerle sürekli lider olmayı başarmıştır. Sektörün öncüsü olan firma neye ihtiyacınız varsa anında çözüm üretmektedir.

Oto çekici: Gps sistemi ile takip edilen araçlar sayesinde çekici numarası ile ulaşmanız durumunda size en yakın oto çekici aracı yönlendirilerek en kısa sürede sorununuz çözülmesi sağlanmaktadır. Bu sayede çok fazla zaman kaybetmemiş oluyorsunuz hem de oto çekici hizmetini ekonomik olarak faydalanmış oluyorsunuz.

Akü Takviye: Verdiği hizmetlerden biride yol yardım olan Gürpınar çekici firması araçların akü takviyesi, lastik patlaması sonucunda yedek lastik değişimi eğer yedek lastiğiniz yoksa çekici araçlarına yüklenerek en yakın oto lastikçiye götürülmesi, yolda giderken yakıtınız mı bitti yine Gürpınar çekici ile yolda kalma derdine son. Aracınız çekiciye yüklenilerek en yakın benzinlik istasyonuna yönlendirilir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

Oto kurtarıcı: Oto kurtarıcı araçlar ile gerekli tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak donanımları sağlanmıştır. Araçları profesyonel şoförler kullanmakta ve sorunları hızlı bir biçimde çözülmektedir. Kazalı, pert, hareket edemeyen araçların kurtarıcısı Gürpınar kurtarıcı firmasıdır.

Aracınızın neye ihtiyacınız varsa Gürpınar çekici firması gerekli donanım ve profesyonel kadro ile tam zamanlı ve müşteri memnuniyeti odaklı oto çekici hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Oto kurtarma alanında başarı varsa bilin ki müessesemiz oradan geçmiştir.

Gürpınar Araç Çekici’sini tercih etmeniz için bazı sebepler

  • Gürpınar Oto Çekici
  • Gürpınar Oto Kurtarıcı
  • Gürpınar En Yakın Çekici
  • Gürpınar Oto Kurtarma
  • Gürpınar Araç Çekici
  • Gürpınar Tekne Taşıma
  • Gürpınar Acil Çekici
  • Gürpınar Ekonomik Çekici
  • Gürpınar Akü Takviye
  • Gürpınar Yakıt Takviye

Çekici Yol Yardım

Popüler kelimeler=Gürpınar Oto Çekici, Gürpınar Oto Kurtarıcı, Gürpınar  Oto Kurtarma, Gürpınar Araç Çekici