Esenyurt oto Çekici

Esenyurt Çekici

 

 

Esenyurt Çekici

Araçlar, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer almış durumdadır. İşe giderken, gezi planı yaparken, bir noktadan bir başka noktaya ulaşmak için çaba sarf ederken ya da yük taşırken araçların kullanıldığını söylemek mümkündür. Araçların bu denli çeşitli olması, araç hasarlarının da çeşitli olmasını beraberine getirmiştir. Bu sebeple Esenyurt çekici hizmeti sunacak firmanın uyguladığı yöntemlerde de çeşitlilik bulunması gereklidir. Var olan Esenyurt oto çekici türleri ve bu türlerin avantajları ise aşağıda verildiği gibidir.

Oto kurtarma alanında faaliyet gösteren Esenyurt çekici firması nerede aracınız kalırsa kalsın telaşa gerek kalmadan bir telefon kadar uzaklıktadır. Gece gündüz demeden hava şartları ne olursa olsun oto çekici hizmetini aksatmadan vermeye devam etmektedir.

 

 

Esenyurt Çekici Türleri Nelerdir?

 1. Tepeden Çekici

Yaygın olarak trafik polisleri tarafından kullanıldığı bilinen çekici türüdür. Aynı zamanda ahtapot çekici olarak da adlandırıldığı bilinen bu çekici türü, 4’lü çatal sistemine sahiptir. 4’lü çatal sistemi doğrudan tekerleklere bağlanmakta, bu sayede araç çekiciye taşınmaktadır. Ayrıca aracın arka kısmında çift tekerlek vardır. Bu da Esenyurt çekici hizmeti talep eden kişilerin aynı anda iki aracı çektirebilmelerini mümkün kılan bir durumdur.

 1. Vinçli Kayar Platform

Genellikle hareket edebilen araçlar için kullanılan Esenyurt oto çekici türüdür. Buna karşılık, hareket edemeyen araçlar için de bu çekici türünün kullanılması mümkündür. Ancak her iki araç için uygulanan yöntem farklı olacaktır. Örneğin hareket edebilen araç, çekicide bulunan kayar platform sayesinde platform üzerine taşınmaktadır. Buna karşılık hareket edemeyen araç doğrudan vinç tarafından platforma çekilmektedir. Bu çekici türü de yine iki aracı aynı anda çekebilmektedir.

 1. Oto Transfer Çekicisi

Oto transfer çekicisi, çekicide bulunan hidrolik makaralı vinç aracılığı ile işlem görmektedir. Çekicide bulunan hidrolik makaralı vinç, aracın damperli kısma çekilmesini mümkün kılmaktadır. Ayrıca aracın indirilmesi için de yine aynı kısımdan faydalanıldığını söylemek mümkündür.

 

Firma yol yardım hizmeti, oto kurtarma, katlı taşıma, oto çekici gibi hizmetleri bir arada bulunduran ender firmalardan biridir. Bünyesinde bulunan çok sayıda araçlar ile aynı anda daha fazla sürücünün yardımına yetişmek adına çalışmalarına yön vermektedir. Araçlar da bulunan gps cihazları sayesinde size en yakın oto çekici yönlendirilerek yolda beklemeniz zaman açısından azaltışmış ve en kaliteli hizmeti yakalamış olursunuz. Çünkü kaybedeceğiniz zamanı önemsiyor ve sizin yerinize kendimizi koyarak oto kurtarıcı hizmetlerini yapmaya çalışıyoruz. Dün de, bugün ve yarın da en iyi hizmeti almanız için sürekli kendini geliştiren Esenyurt acil yol destek hattı müşterilerin daimi olmayı başarmıştır.

 

 Esenyurt Oto Çekici

 

Hayatımızın her anında araç kullanıyorsak başımıza neler gelebileceğini önceden kestirmemiz imkânsız. Bu sebeptendir ki araçlarımız arıza nedeni ile yolda kalabilir ya da ufacık bir dikkatsizlik yüzünden ön görülemeyen kazalara neden olabiliriz. Bu nokta da aracımı yoldan nasıl çekerim ya da şimdi ben ne yapacağım gibi sorularla kendiniz uğraşmak yerine çekici numarası ile 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Firma sadece Esenyurt oto çekici hizmeti vermemekte neye ihtiyacınız varsa yol yardım desteği de vermektedir. Zamanın değerli olduğu İstanbul bölgenin neresinde kalırsanız kalın Çekici Yol Yardım firması profesyonel kadrosu ile sorunları birer birer çözerek sıkıntılardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Güleryüz ve hoşgörünün eksik olmadığı işletmemiz, son teknolojik çekici araçları ile karayolunun neresinde aracınız olursa olsun marka model gözetmeksizin uygun araçlarla taşıtınız çekilir. 

 

Oto kurtarma alanında başarı varsa bilin ki müessesemiz oradan geçmiştir.

 

Esenyurt Araç Çekici’sini tercih etmeniz için bazı sebepler

 • Esenyurt Çekici
 • Esenyurt Oto Çekici
 • Esenyurt Oto Kurtarıcı
 • Esenyurt Oto Kurtarma
 • Esenyurt Araç Çekici
 • Esenyurt En Yakın Çekici
 • Esenyurt Acil Çekici
 • Esenyurt Çekici numarası
 • Esenyurt Sıfır araç taşıma
 • Esenkurt Ekonomik Çekici

#Çekici Yol Yardım

0538 373 77 88

Anahtar Kelimeler= Esenyurt Oto Kurtarıcı, Esenyurt Oto Çekici, Esenyurt Araç Çekici